زبان مادرشوهر:Viper's bowstring hemp:Sansevieria trifasciata

زبان مادرشوهر: سانسوریا

گیاه زبان مادر شوهر یا گیاه ماری یا شمشیر جرج مقدس گیاهی با قابلیت تصفیه هوای محیط ،گیاه گلداری ست که در سرزمین‌های استوایی آفریقا و جنوب شرقی آسیا می‌روید که  همیشه سبز می‌باشد و جزء گیاهان زینتی خانگی محبوب به شمار می‌آید. ارتفاع این گیاه تا ۱۴۰ سانتیمتر می‌رسد. در زمستان هر دو هفته یک بار و در تابستان یک بار در هفته کافی می‌باشد. این گیاه گزینه خوبی برای سرویس بهداشتی ست، زیرا قادر است که فرمالدهید موجود در محصولات بهداشتی مانند دستمال توالت، حوله و محصولات مراقبی مو را پاکسازی کند. این گیاه برای اتاق خواب شما هم مناسب می‌باشد، از این رو که شب‌ها اکسیژن تولید می‌کند که به تبع روی خواب تان تاثیر بهتری خواهد داشت.
 

برای تهیه بهترین و سالمترین گل و گیاهان زینتی، نهال ،مشاوره برای احداث باغ  ، هرس نهال  و مشاوره برای مبارزه بیولوژیک با آفات و بیماری ها لطفا با نهالستان نهال کرج با شمار ه های زیر تماس بگیرید.

شماره تماس:09126947735 لشگری

لشگری:09304266103

فاتح     :09122275234

در زمستان هر دو هفته یک بار و در تابستان یک بار در هفته کافی می‌باشد.

این گیاه گزینه خوبی برای سرویس بهداشتی ست، زیرا قادر است که فرمالدهید موجود در محصولات بهداشتی مانند دستمال توالت، حوله و محصولات مراقبی مو را پاکسازی کند. این گیاه برای اتاق خواب شما هم مناسب می‌باشد، از این رو که شب‌ها اکسیژن تولید می‌کند که به تبع روی خواب تان تاثیر بهتری خواهد داشت.

تعداد بازديد : 499
نظرات كاربران :
 
 
سازمان بسیج مهندسی
دانشگاه تهران
شهرداری
ایران خودرو
اداره کل منابع طبیعی
شرکت ملی نفت ایران