گیاه نخل بامبو:palm Bamboo

نخل بامبو یا گیاه نخل شامادورا که بومی آمرکیای مرکزی می باشد از گیاهان ظریف و زیبای آپارتمانی است که ارتفاع آن به ۲ متر هم می رسد این گیاه به تصفیه مواد شیمیایی مضر مانند بنزن و فرمالدئید کمک می کند و  علاوه بر آن، این گیاه رطوبت داخل خانه را متعادل نگه می‌دارد که به خصوص برای فصل‌های سرد سال، بسیار مناسب است.

 این گیاه بر خلاف بسیاری از گیاهان آپارتمانی دیگر، نیاز به مراقبت بیشتری دارد. از جمله نیاز‌های این گیاه زیبا آبیاری کم است، حتما هر بار که آبیاری گیاه را انجام می‌دهید اطمینان حاصل کنید که خاک آن خشک شده است، زیرا آبیاری زیاد منجر به از بین رفتن آن خواهد شد.. عاشق نور است، اما نه نور مستقیم. زمانی که گیاه شما رشد کرد، گلدان آن را عوض کنید. رنگ زردی روی برگ‌های این گیاه، نشان از آبیاری زیاد، نور کم و دمای هوای زیاد دارد، بنابراین این نشانه‌ها را نیز جدی بگیرید.
 

برای تهیه بهترین و سالمترین گل و گیاهان زینتی، نهال ،مشاوره برای احداث باغ  ، هرس نهال  و مشاوره برای مبارزه بیولوژیک با آفات و بیماری ها لطفا با نهالستان نهال کرج با شمار ه های زیر تماس بگیرید.

شماره تماس:09126947735 لشگری

لشگری:09304266103

فاتح     :09122275234

این گیاه به تصفیه مواد شیمیایی مضر مانند بنزن و فرمالدئید کمک می کند و  علاوه بر آن، این گیاه رطوبت داخل خانه را متعادل نگه می‌دارد که به خصوص برای فصل‌های سرد سال، بسیار مناسب است.

تعداد بازديد : 267
نظرات كاربران :
 
 
سازمان بسیج مهندسی
دانشگاه تهران
شهرداری
ایران خودرو
اداره کل منابع طبیعی
شرکت ملی نفت ایران