نهال انگور ردگلوب:

انگور رد گلوب از محبوب ترین و پرطرفدار در جهان می باشد.که در سال ۱۹۸۵ در ایالات متحده معرفی شده است.در سطح وسیعی در کالیفرنیای آمریکا ،استرالیا و شیلی کاشته می شود.بنام رقم شیلی نیز شناخته می شود. با عملکردی بالا که در سال سوم در حدود ۱۸ تن در هکتار در سال دارای محصول است. این رقم انگور در ایران از ارقام وارداتی می باشد که با حبه های درشت مناسب باغ های انگوری تجاری می باشد.

مشخصات انگور ردگلوب:

انگور ردگلوب از انواع انگور های دانه دار است  هرچند بدون دانه آن نیز وجود دارد ولی حتی زمانی که بیدانه است نیز یک دانه کوچک در آن دیده می شود که قابل چشم پوشی است با  حبه هایی درشت،قرمز رنگ با پوستی نازک،گوشتی سفت، که در مقابل ترک خوردگی مقاوم است با مزه ای شیرین و آبدار ،مقاوم به نماتد ریشه و شوری خاک که وزن هر حبه آن حدود ۱۰ تا ۱۴ گرم می باشد.
 

زمان رسیدن انگور ردگلوب:

انگور ردگلوب از ارقام متوسط رس می باشد.

مناطق کاشت انگور ردگلوب:

انگور ردگلوب مناسب کاشت در مناطقی که دارای فصل گرمای طولانی باشد که در این مناطق در فضای باز کاشت می شود ولی در سایر مناطق درون گلخانه ها قابل کشت است.

مصارف انگور ردگلوب:

این رقم انگور بیشتر مصارف تازه خوری دارد ولی بصورت کشمش نیز قابل مصرف است و نیز بصورت آب انگور ویا در تابستان بصورت تکه های یخ زده درون آب یا شربت .


 

برای تهیه بهترین و سالمترین نهال و بوته های ارقام مختلف انگور ، مشاوره برای احداث باغ  ،هرس نهال  و مشاوره برای مبارزه بیولوژیک با آفات و بیماری ها لطفا با نهالستان نهال کرج با شمار ه های زیر تماس بگیرید.

شماره تماس:09126947735 لشگری

صحرایی: 09355161163

مالمیر    :09384398752  

فاتح     :09122275234

سازمان بسیج مهندسی
دانشگاه تهران
شهرداری
ایران خودرو
اداره کل منابع طبیعی
شرکت ملی نفت ایران